боруссія

Бундесліга. 25 тур.

Новий тур чемпіонату Німеччини розпочався з перемоги дортмундської "Боруссії". Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів.

Сьогодні у Швейцарії відбулося жеребкування чвертьфіналів Ліги чемпіонів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи.

"Рома" - "Ліон" - 2:1 (ВІДЕО)>ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга Європи. Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок Німеччини.

Підопічні Тухеля без проблем розібрались на виїзді із нижчоліговим "Лотте" та пробились у півфінал Кубку Німеччини. Sportanalytic.com | спортивні новини

Фани "Шальке" яскраво підтримали Коноплянку (ФОТО)

Рішення тренера "Шальке" не випускати українця Євгена Коноплянку дивує навіть вболівальників клубу. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Гол+пас" Руслана Малиновського допомогли "Генку" в дербі, а "Шальке" та "Боруссія" М сильнішого не виявили. Sportanalytic.com | спортивні новини

Фанат виграв 16 тисяч євро при ставці в 20 євро, вгадавши точний рахунок двох футбольних матчів ЛЧ

Фанат з Німеччини вгадав точний рахунок матчів "Боруссія (Д)" "Бенфіка" і "Барселона" "ПСЖ" та завдяки подвійній ставці виграв з коефіцієнтом 840. Информационное агентство УНИАН

Ліга Європи.(2)

"Кобальтові" без допомоги Євгена Коноплянки зіграли унічию з "Гладбахом". Sportanalytic.com | спортивні новини

"Барселона" - ПСЖ - 6:1 (ВІДЕО)>ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Боруссія" показала, хто в цій парі господар і впевнено пробилася до наступної стадії змагань. Sportanalytic.com | спортивні новини

У Європі визначилися ще два учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Бундесліга. "Баварія" і "Боруссія" набрали хід, провал "Лейпцига" (ФОТО)

Турнірна таблиця чемпіонату Німеччини поступово набуває знайомих обрисів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Сьогодні відкривав чвертьфінальні поєдинки Кубку Німеччини матч між "Айнтрахтом" та "Армінією". Sportanalytic.com | спортивні новини