04:59

Метки новостей

арбітр

Росіянин жбурнув монетами у суддю на Вімблдоні

Російський тенісист Даниїл Медведєв відзначився неспортивною поведінкою під час матчу другого кола Вімблдону проти бельгійця Рубена Бемельманса. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Мальтійська преса - про перемогу над збірною України

до великого. На 37-й хвилині Альфред Еффіонг зовсім трохи промахнувся мимо цілі, а через дві хвилини після початку другого тайму арбітр проігнорував порушення Андрія Пятова на Андре Шембрі в своєму штрафному майданчику і не призначив пенальті".ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мальтою по яйцях,...Sportanalytic.com | спортивні новини

Симуляція Рамоса розсмішила інтернет (ВІДЕО)

посприяти його вилученню. У звичайному моменті Рамос впав, показуючи, що йому наступили на ногу. Звичайно, цього не було і близько.Втім арбітр купився і показав колумбійцю червону картку.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. Фінал. "Ювентус" - "Реал" - 1:4 (ВІДЕО)>https://www.youtube.com/watch?v=P6u4ODNAK_M...Sportanalytic.com | спортивні новини

Матч останнього туру УПЛ "Дніпро" - "Волинь" не був дограний до кінця через кинуту петарду(2)

Арбітр відвів команди в роздягальні за рахунку 1:0 на користь господарів. Информационное агентство УНИАН

Захисник ”Шахтаря” пригрозив своїм трансфером в Азію(2)

Оборонець "Шахтаря" Сергій Кривцов розкритикував суддівство у матчі з "Динамо". Sportanalytic.com | спортивні новини

Фонсека: Не робіть з мене ідіота, суддя прогнувся під ”Динамо”(2)

Зокрема, він попросив не робити з нього дурня, а також зазначив, що "Шахтар" намагаються засудити протягом усього сезону.Фонсека зазначив, що арбітр побоявся рішуче повести себе з "Динамо", а також назвав принаймні три моменти (офсайд, пенальті та аут), коли рішення мало...Sportanalytic.com | спортивні новини

ФЦ "Ковель-Волинь" зіграв у нічию в Підгір'ї(2)

У середині другого тайму воротаря "Ковеля-Волині" засмутив Ростислав Романишин. Новини Ковель

У фіналі Кубка України між "Шахтарем" і "Динамо" побоююся скандалу - Йожеф Сабо (2)

У фіналі Кубка України між "Шахтарем" і "Динамо" побоююся скандалу - Йожеф Сабо

На думку відомого тренера, дуже важливою в грі буде роль арбітра. Информационное агентство УНИАН

Ярмоленко: Арбітр незаслужено допоміг ”Динамо”(2)

Лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко визнав, що рефері підсудив київському клубу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Ярмоленко переконаний, що арбітр не мав вилучати Сергія Сімініна вже на 5-й хвилині матчу, назвавши цю картку незаслуженою.Андрій також додав, що не розуміє, чого...Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліонель Мессі відмовився приносити вибачення за образу арбітра ФІФА(2)

Ліонель Мессі відмовився приносити вибачення за образу арбітра ФІФА

Капітан збірної Аргентини не вийшов на зв'язок з представниками ФІФА. Информационное агентство УНИАН

Топ-3 сумнівних суддівств "сліпого" арбітра Кашшаї (2)

Топ-3 сумнівних суддівств "сліпого" арбітра Кашшаї

Угорський футбольний арбітр Віктор Кашшаї вже не перший раз викликає обурення вболівальників своїм неоднозначним суддівством.Информационное агентство УНИАН

Як виглядає газон НСК ”Олімпійський” перед матчем ”Динамо” - ”Шахтар” (ФОТО)(2)

Робітники головного стадіону країни саме зараз готують арену до матчу в п'ятницю між українськими грандами. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Динамо" та "Шахтар" на "Олімпійському" розсудить арбітр з Харкова (2)

"Динамо" та "Шахтар" на "Олімпійському" розсудить арбітр з Харкова

Свисток буде у руках 41-річного Костянтина Труханова. Информационное агентство УНИАН

"Арбітр, браво!" - лідер "Баварії" саркастично оцінив роботу судді на матчі в Мадриді(2)

Угорський рефері Віктор Кашшаї допустив кілька грубих помилок на користь гравців "Реала" у матчі у вівторок, вважають в "Баварії". Информационное агентство УНИАН