арбітр

«Зірка» - «Динамо» - 0:2

на матчах УПЛ на знак подяки й шани справжнім героям нашої країни та їх родинам. А відразу після стартового свистка арбітра, майже без розвідки, динамівці вдалися до рішучих дій. Адже вони добре памятали чим завершився поєдинок у минулому сезоні, в...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Експерт: У гравців "Шахтаря" немає характеру

Колишній арбітр Мирослав Ступар вважає, що "Олександрія" перемогла "Шахтар" завдяки вищій мотивації.Sportanalytic.com | спортивні новини

ФЦ «Ковель-Волинь» провів останні домашні матчі сезону

U-17. Досить насиченим видається перший тайм. Вже на 12 хвилині Владислав Шулипа відкриває рахунок у матчі. Але через декілька хвилин арбітр призначає неоднозначний пенальті і гості стовідсотково використовють свій шанс 1:1. На 35 хвилині Вадим Фринас забиває гол у роздягальню.Новини Ковель

ФЦ "Ковель-Волинь" здолав любомльський "Рубіж"

Для юнацької команди початок матчу виявився непростим. Новини Ковель

Поєдинок "Шахтаря" з "Фейєноордом" обслужить "нефартовий" арбітр з Греції

З Тасосом Сидиропулосом "гірники" ще жодного разу не вигравали в Європі. Информационное агентство УНИАН

Хацкевич загнобив гравців "Динамо"

Наставник "Динамо" Олександр Хацкевич звинувачує у черговій втраті очок підопічних. Sportanalytic.com | спортивні новини

ФК Агробізнес (Волочиськ) - ФК Полісся (Житомир).

Пряму трансляцію гри ви можете дивитися на нашому сайті. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

"Шахтар" і "Динамо" голів не забивали

Українське" Класіко" завершилось сухою нічиєю. Sportanalytic.com | спортивні новини

Матч між «Олександрією» та рівненським «Вересом» судитиме жінка-арбітр

36-річна харків’янка Катерина Монзуль судитиме у суботу в полі матч 13-го туру чемпіонату УПЛ між «Олександрією» та рівненським «Вересом». ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Бундесліга. 8 тур.

Поєдинком між "Штутгартом" та "Кельном" відкривався 8 тур німецької Бундесліги. Sportanalytic.com | спортивні новини

Матч "Верес" - "Маріуполь" судитиме арбітр ФІФА

40-річний арбітр ФІФА з Київщини Сергій Бойко обслуговуватиме у суботу матч 12-го туру чемпіонату УПЛ між рівненським «Вересом» та футбольним клубом «Маріуполь».ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Чому матч України могли перенести (ВІДЕО)

весь день йшов дощ і за дві години на полі було близько 10 см води.Втім потім злива припинилась, а тому арбітр Крейг Поусон дав добро на початок. Після перерви опади стали ще більшими, втім м'яч ще підстрибував на достатню висоту...Sportanalytic.com | спортивні новини

Ковельські футблісти незадоволені поїздкою в Калуш(4)

були використані всі можливі заміни і ніщо не віщувало проблем із закінченням поєдинку. Але за 10 хвилин до закінчення матчу арбітр знімає з поля обидві команди, мотивуючи тим що почалась злива. Так і не закінчивши матч ковельчани повертаються додому. Тепер...Новини Ковель